درباره ما

بوم سرامیک

هر برگ کاشی به مانند یک بوم نقاشی است و گروه رز سرام مانا پالت رنگی در دست گرفته و به قلم طراحان زبده خویش، زیبایی را نثارشان می کند. گروه تولیدی، طراحی و بازرگانی رز سرام مانا از سال ۱۳۸۵ به واسطه تلفیق هنر و صنعت، بوم سرامیک را پدید آورد. بوم سرامیک وعده “تحولی متفاوت” را در زمینه طراحی، تولید و ارائه؛ با بهره گیری از مدرن ترین متدهای طراحی جهان، استفاده از بهترین مواد اولیه و از همه مهم تر به کارگیری دانش فنی متخصصان داخلی و خارجی را می دهد و با جایگزین کردن گالری به جای فروشگاه گامی جدی در تحول ارائه محصولات برداشته است.

بوم سرامیک

تولیدکنندگان بزرگ و خوش نام

بوم سرامیک تولید محصولات خود را بر عهده کارخانجات بسیار بزرگ و خوش نام کاشی الوند وکاشی پارس گذاشته است و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. گستردگی فضای تولیدی رز سرام مانا، امکان ارائه محصولات متنوع از لحاظ بافت لعاب گرفته تا سایز بندی و انواع مختلف کاشی و سرامیک را فراهم نموده است که موجب پویایی و توانمندی به ارائه خدمات در بسیاری از پروژه های بزرگ و مطرح داخلی و خارجی شده است. بوم سرامیک اولین برند در صنعت کاشی و سرامیک است که در سطح کشور اقدام به برپایی گالری های زنجیره ای متفاوت و تخصصی جهت ارائه آورده های خویش نموده و به زودی این زنجیره را بر اساس هدف گذاری راهبردی مجموعه، به آن سوی مرزهای ایران خواهد گستراند.

مارا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بوم سرامیک درباره ما
شرکت بوم سرامیک

صادرات

ما می دانیم که عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین اهداف و تشخیص فرصت ها است و هدف گذاری مهم ترین عامل حرکت رو به جلو و خلق آینده است پس نوآوری و خدمات هر چه بهتر، داشتن رابطه مدوام با مشتریان، صادرات و ارز آوری برای کشور از اصلی ترین اهداف این مجموعه می باشد. مجموعه رز سرام مانا علاوه بر شبکه گسترده فروش و نمایندگی ها در سطح کشور، در عرصه بین المللی اقدام به اعطای نمایندگی در کشورهای عراق، پاکستان، افغانستان، قطر، عمان، کنیا، ویتنام، روسیه، سوریه، آذربایجان و گرجستان نموده است

بوم سرامیک درباره ما
معرفی تیم بوم سرامیک

اعضای شرکت

احسان شعیبی
احسان شعیبی مدیر عامل
افشین کهن ترابی
افشین کهن ترابی قائم مقام مدیر عامل
آرش اسدی
آرش اسدی مدیر فروش
بهزاد فرد
بهزاد فرد سرپرست فروش داخلی
مریم آمای
مریم آمای کارشناس فروش صادرات
محسن فاطمی
محسن فاطمی کارشناس فروش صادرات
هانیه هاشمی
هانیه هاشمی کارشناس فروش داخلی
الهه صادقیان
الهه صادقیان کارشناس فروش داخلی
محمد ابراهیمیان
محمد ابراهیمیان سرپرست فروش پروژه
محمدرضا حسینی
محمدرضا حسینی کارشناس لجستیک
حسام کمالی
حسام کمالی دیجیتال مارکتینگ
مونا اسلامی
مونا اسلامی مدیر طراحی
پونه مسعودی
پونه مسعودی طراح
مرضیه غفاری
مرضیه غفاری طراح
حسین ریحانچی
حسین ریحانچی مدیر مالی
ناهید جباری
ناهید جباری حسابدار
مریم درویشی
مریم درویشی حسابدار
عماد کریم‌لو
عماد کریم‌لو کارشناس خزانه‌داری
منصور ناسوتی
منصور ناسوتی سرپرست انبار
محمد باقری
محمد باقری سرپرست انبار

شرکت رز سرام مانا

رز سرام مانا به زودی به ظرفیت سالیانه ۲۰,۰۰۰.۰۰۰ متر مربع (بیست میلیون متر مربع) تولید و توزیع کاشی و سرامیک خواهد رسید که بر طبق چشم انداز برنامه راهبردی می بایست تعداد این کارخانه مولد را در داخل کشور ایران، به چند برابر برساند و قسمتی از تولیدات خود را به خارج از ایران ببرد. رز سرام مانا برای تحقق این مهم در سدد یافتن شرکائی هم افق در سرتاسر جهان است.

0 +
نماینده فعال در ایران
0 +
نماینده فعال در خارجی
0 +
مدل سرامیک متنوع
0 +
سرامیک پرسلانی
همکاران تجاری بوم سرامیک